דיני אינטרנט - פורטל ישראלי למשפט ואינטרנט
22.02.2010
המבקשת משווקת ונותנת שירות לתוכנת דנאל 2000 לתפעול וניהול תיקי ניירות ערך ומוצרים פיננסיים, אותה פיתחה (להלן: "תוכנת דנאל"). המשיב משווק תוכנה שלטענת המבקשת מהווה העתק של תוכנת דנאל (להלן: תוכנת סנפיר") בת.א 38918-12-09 תבעה המבקשת צו מניעה קבוע ופיצוי כספי. בבקשה שלפני עותרת המבקשת לצו מניעה זמני שיאסור על המשיב לשווק ו/או לעשות שימוש ו/או לתת שירות תחזוקה או פיתוח לתוכנת סנפיר או כל תוכנה דומה לתוכנת דנאל שהועתקה על יד המשיב.
14.02.2010
התובעת הנה, לטענתה, אמנית ויוצרת, בין היתר היוותה ומהווה מודל עירום לאמנים, וברשותה מספר יצירות, לרבות תמונות פיסולים ואיורים של גופה.
הנתבע הינו מחזיק ו/או מנהל ו/או בעלים של אתר אינטרנט קייזרנט.קום (להלן: "האתר").
לטענת התובעת, הנתבע עשה שימוש בשמה ובתמונותיה (חלקן בעירום אמנותי) באתר אינטרנט שלו ובו תכנים פורנוגרפיים, ובכך נגרם לה נזק נפשי וממוני. עוד טוענת התובעת, כי הנתבע פרסם שש מתמונותיה באתר ואף הטביע את לוגו האתר על שתיים מיצירותיה, ובכך נפגעו זכויות היוצרים שלה.
07.01.2010
השאלות נשוא תביעה זו שבפניי, הן, האם הועתקה עתירה אשר אותה הגיש עו"ד סגל לבג"צ,
מעתירה אשר הוגשה שנתיים קודם לכן, על ידי עו"ד גולדהמר, ואם כן, האם העתקת עתירה אשר
הוגשה לבג"צ על ידי עותר אחר, מהווה הפרה של זכויות היוצרים, והפרה של חוק עשיית עושר שלא
במשפט, חוק עוולות מסחריות, פקודת הנזיקין, ובמידה ואכן כך, מה הוא שיעור הפיצוי המגיע בגין
הפרות אלו.
09.12.2009
התובעת טוענת כי נתבע 1, שמעון סולומון סוויסה (להלן: "סוויסה"), פרסם את יצירותיה (להלן: "הציורים") תוך שהוא מחליף את חתימתה בחתימתו. נתבע 2 (להלן: "יאיר") הוא מנהלה של נתבעת 3 הדפס אומנותי ירושלים בע"מ (להלן: "החברה" וביחד: "הנתבעים"), לגבי יאיר נטען כי סוויסה התקשר עמו וניסה למכור את יצירותיה של התובעת, ולשם כך פרסם יאיר באתר האינטרנט של החברה עותקים מיצירותיה של התובעת, כאשר הוא יודע כי סוויסה אינו בעל זכויות היוצרים ביצירות. כנגד סוויסה ניתן פסק דין בהעדר הגנה. התובעת טענה לעצמה.
24.11.2009
1. התובעת היא חברה העוסקת במתן פתרונות בתחום עיבוד אותות אודיו, בין היתר באמצעות פיתוח תוכנות. התובעת טענה כי היא פיתחה והיא בעלת זכויות היוצרים במגוון של תוכנות שפורטו בתצהיר עדותו הראשית של העד מטעמה מר אלבז.
2. לאור מידע שהיה לתובעת לפיו הנתבע מפר את זכויותיה, יצרה איתו הגב' רייצ'ל פחימה קשר טלפוני. בשיחת הטלפון נקבע כי הגב' פחימה תגיע לאולפן של הנתבע לפגישת ייעוץ. ביום 28.5.07 הגיעו עובדי התובעת, הגב' פחימה ומר שניידר (שיכונו להלן: "החוקרים"), לפגישה עם הנתבע, פגישה שהוקלטה על ידיהם.
<< |< 4 5 6 7 8 9 10 >| >>
Creative Technology by inManage  |  בניית אתרים   |   פרנקל - משרד עורכי דין, רחוב מגל 36 סביון מיקוד: 5652836 טל: 0737-99-7797 פקס: 0737-99-7794   |   קישורים   |   תנאי שימוש