דיני אינטרנט - פורטל ישראלי למשפט ואינטרנט
14.12.2009
1. בפניי תביעה ותביעה שכנגד.
2.. התובע שכנגד, מר יהודה ברנס (להלן : "הנתבע"/ "התובע שכנגד") הגיש בקשות למתן פסק דין בהיעדר הגנה ובקשה למתן צו עיקול על הדומיינים WWW.BDSMISRAEL.COMו- WWW.BDSMHAIFA.CO.IL לשם הבטחת ביצוע פסק הדין שינתן.
3. לאחר שמיעת הצדדים, החלטתי ליתן פסק דין בתביעה העיקרית ובתביעה שכנגד.
4. עניינה של התביעה העיקרית והתביעה שכנגד, ניסוב סביב דומיין WWW.BDSMHAIFA.COM (להלן : "הדומיין"), אשר התובעת, הגב' אלונה כהן (להלן : "התובעת" / "הנתבעת שכנגד") טוענת, כי נרכש מכספה, ומבקשת להורות לנתבע להעבירו על שמה. מנגד, טוען הנתבע בתביעה שכנגד, כי הינו עוסק המספק שירותי אחסון ...
01.05.2002
בסמוך לחודש נובמבר 2001 גילו המבקשים כי באתר אינטרנט תחת שם המתחם www.motzkin.co.il , השייך למשיב 3, מפרסם משיב 1 בשם מפלגת העבודה בקריית מוצקין, מסרים שלטענתם, יש בהם תעמולה והסתה שנועדו להשחיר את פני ראש העיר, אשתו, מקורביו והעירייה.
המבקשים הרבו בתיאור הפרסומים, הסקרים והכתבות שפורסמו באתר ואשר לגרסתם נועדו להשחיר את פניו של ראש העיר ומקורביו.
01.08.2002
האם נכרת חוזה בין בעלי הדין להעברת הבעלות בשם המתחם combina.co.il לידי התובעת? האם הוכיחה התובעת את יסודות העוולה של גניבת עין לגבי פעילות הנתבעים בשם המתחם האמור? מה הנפקות של הפסקת פעילותה העסקית של התובעת לאחר תום הדיון לגבי העוולה הנטענת של גניבת עין? אלה השאלות המתעוררות בדיון הנוכחי. לאחר עיון החלטתי לפסוק לחובת התובעת ולדחות את התביעה.
28.08.2003
בגדרהּ של תובענה זו, עותרת המבקשת, שהינה תאגיד שהוקם על-פי סעיף 4
לחוק לשכת עורכי-הדין, התשכ"א - 1961, והיא בעלת הזכויות בכתב העת
המשפטי "הפרקליט" היוצא לאור על-ידהּ, לסעדים הצהרתיים לפיהם היא הינה
בעלת זכות השימוש הבלעדית בשמות המתחם באינטרנט ה -hapraklit.com וה
05.12.2006
התובעת, חברה העוסקת במתן אספקת שירותי אינטרנט, בעיקר באזור צפון, לא שילמה בזמן את חובה הכספי לנתבעת, שהינה גם חברה המספקת שירותי אינטרנט בכל רחבי הארץ, וזאת בשל טעותה של זו האחרונה כנטען.
התובעת בחרה לשים קץ לפעילויות העסקיות שבין שני הצדדים ולהתקשר עם ספקים אחרים, כשמנגד נקטה הנתבעת בצעד קיצוני בו עיכבה היא את הליך הורדת ההגדרות הידניות של ה- DNS לתובעת, וכתוצאה מכך גרמה לתובעת נזקים רבים.
<< |< 1 2 3 >| >>
Creative Technology by inManage  |  בניית אתרים   |   פרנקל - משרד עורכי דין, רחוב מגל 36 סביון מיקוד: 5652836 טל: 0737-99-7797 פקס: 0737-99-7794   |   קישורים   |   תנאי שימוש